Şili, Haiti’deki Depremler – Meteorolojik Anomaliler ve 21 Aralık 2021 İle İlişkisi

tarafından
16
Şili, Haiti’deki Depremler – Meteorolojik Anomaliler ve 21 Aralık 2021 İle İlişkisi

Bugün Pazar gazetelerini okurken dünyadaki en son meteorolojik felaketleri göremedim. Şili’deki yıkıcı deprem, Haiti’deki son felaket depreminin topuklarında sıcak oluyor. Avrupa kıyı şeridinde daha ileride bir Atlantik fırtınasından çekiçlendi. Güneyden Portekiz’den kuzeydeki Hollanda’ya kadar, hepsi karaya vuran şiddetli bir açık deniz fırtınasından darp etti. Şili’deki depremden sonra tsunami uyarıları yapıldı. Mudslides, Madeira adasında anlatılmamış bir hasara yol açmış ve can kaybına neden olmuştur. İrlanda, geçen Kasım ayında şiddetli sellere maruz kaldı ve ardından Ocak ayında hızlı bir şekilde kaydedilen tarihin en soğuk ve en uzun buzlu büyüleri yaşandı.

Benim hayal gücüm mü yoksa bu neredeyse haftalık bir olay mı oluyor? Hava ile ilgili anormalliklerin küresel artışına karşı bağışıklık kazanıyor muyuz? Tüm bu durumlarda ortak bir eğilim, olayların sıklığının artması ve kesinlikle olayların yoğunluğunun artmasıdır.

21 Aralık 2012 teorilerine inansanız da inanmasanız da, bu meteorolojik olaylarla tanıklık edilen küresel kaymanın kesinlikle kanıtları vardır. Nibiru Gezegeni veya X Gezegeni, birçok kişi tarafından Dünya ve Güneş’e yöneleceği tahmin ediliyor. Şu anda tanık olduğumuz anomalilere neden olan bu yörünge mi? Böyle bir olayın yaratacağı çekim gücü, neden bu kadar geniş kapsamlı felaket olaylarını küresel ölçekte gördüğümüzü kesinlikle açıklayabilir. NASA, Nibiru Gezegeni’nin varlığına inanmıyor, ancak bazı gözlemciler bir zamanlar bu gezegene referansın kayıtlarında var olduğuna inanıyorlar.

Sansasyonel, bilimsel olarak doğrulanmış gerçekle desteklenmeyen bir şey üzerinde spekülasyon yapmak veya teori oluşturmak için midir? Veya veri toplayıcıların doğru bir şekilde koordine edilmemesi ve farklı kodlardaki ajansların küresel ölçeklerine çapraz referans verilmesi merkezi olarak koordine edilmemiş olabilir. Beni ilgilendiren şey, 21 Aralık 2012’nin kesin bir tarih, hızlı yaklaşan bir tarih olması, yalnızca teorinin tamamen kusurlu olduğunu ve hiçbir değerinin olmadığını kanıtlamak için eşgüdümlü çok kurumlu bir analizi garanti etmesidir.

İnançlı olup olmadığınıza bakılmaksızın, eminim bu korkunç olaylardan etkilenen herkese yürekten sempatilerimi genişletmek için benimle katılacaksınız. Bu kadar yıkıcı bir şekilde etkilenen bu alanların yeniden inşasına yardımcı olmak için, abone olduğunuz herhangi bir yardım kuruluşu aracılığıyla herhangi bir şekilde yardım edin.